İnsan Kaynakları

La Marque çalışanlarının; yeni teknoloji, iş alanı, ürün, servis, kampanya,   müşteri deneyimine yönelik ya da mevcut ürün ve servislerimizde fark yaratacak, iş sonuçlarımıza etki edecek fikirlerini iletebilecekleri, sadece inovatif  fikirlere açık olan fikir platformudur. Gelen her fikir ve fark yaratan bir çalışması olanlar İnovasyon Ofisi tarafından değerlendirilmektedir.

Hedef Belirleme Süreci ile çalışanların şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmeleri sağlanır. Hedef belirleme sürecinde fark yaratanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem verilmektedir.


Ücret ve Ek Menfaatler politikamız  çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alır. Yüksek performansı ödüllendiren, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlar. 
La marque sektördeki lider konumuna paralel olarak; Ücret ve Ek Menfaatler politikamız yetenekli çalışanların performansını, motivasyonunu ve bağlılığını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.
Mobil teknolojilerle zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanlarına sahibiz. Şirket ağına uzaktan erişim sağlayabildiğimiz gibi 3G destekli telefonlar, VINN, Dizüstü bilgisayarlarla mekan sınırlaması olmaksızın çalışma olanağına sahibiz. Çalışanlarımız, günlük çalışma ortamında profesyonelliğe uygun şekilde giyinerek şıklık ve rahatlığı bir arada yaşarlar. Lider bir Açıkhava reklam şirketi olarak La Marque  , değişen iş koşulları ve dinamik yapısı sebebi ile gelişim programlarında çözümlerini sunmakta

LA MARQUE ULUSAL
La Marque  Uluslar arası tecrübesi ve bilgi birikimi ile Türkiye de Açıkhava reklamcılığında rekabetci yapısıyla varlığını ve liderliğini kısa zamanda yakalamak için ugraşır.

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
La Marque yatırımcı ilişkileri için
1. İş planınızı geliştirin!
2. Pazar araştırması yapın!
3. Rakiplerin listesini çıkarın!
4. Pazarlama stratejilerinizi belirleyin!
5. Yerel sivil toplum örgütleriyle temasa geçin!
6. Şirket kurma işlemlerinizi tamamlayın!
7. Finansman tablosunu oluşturun!
8. Hedef gelir ve hedef gider bütçelerini hazırlayın!
9.  Bizimle irtibata geçin
Yatırımcı İlişkileri ve Uluslararası Medya İlişkileri Bölüm için
yasar@medialamarque.com

LA MARQUE Reklam Verenlere Özel

Reklam verenlere özel detaylı bilgileri almak için tıklayınız.

LA MARQUE Ulusal

İletişim formumuzu doldurup en kısa sürede ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

LA MARQUE İletişim Bilgileri

İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İletişim formu ile ulaşmak için eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Copyright © 2013 LA MARQUE outdoor advertising agency. Her hakkı saklıdır